top of page
BILLARD TURNERINGER 2026/2027
VÆLG DIN TURNERING HER I RULLEMENUEN

Mix uge 43 på Karl Marius i Otterup Onsdag Kl. 17.00SPILLEDAGEN UDSOLGT21. okt. 2026, 17.00 – 23.00Otterup, Bredgade 13, 5450 Otterup, Danmark
SPILLEDAGEN UDSOLGTMix uge 43 på Karl Marius i Otterup Torsdag Kl. 17.00En dag til eventet22. okt. 2026, 17.00 – 23.00Otterup, Bredgade 13, 5450 Otterup, Danmark
Mix uge 43 på Karl Marius i Otterup Fredag Kl. 12.002 dage til eventet23. okt. 2026, 12.00 – 18.00Otterup, Bredgade 13, 5450 Otterup, Danmark
Mix uge 43 på Karl Marius i Otterup Fredag Kl. 18.002 dage til eventet23. okt. 2026, 18.00 – 24. okt. 2026, 00.00Otterup, Bredgade 13, 5450 Otterup, Danmark
Mix uge 43 på Karl Marius i Otterup Lørdag Kl. 12.003 dage til eventet24. okt. 2026, 12.00 – 18.00Otterup, Bredgade 13, 5450 Otterup, Danmark
Mix uge 43 på Karl Marius i Otterup Lørdag Kl. 18.003 dage til eventet24. okt. 2026, 18.00 – 23.00Otterup, Bredgade 13, 5450 Otterup, Danmark
SPILLEDAGEN UDSOLGTSingle uge 45 på Perronen i Odense. Søndag uge 44 Kl. 11.0011 dage til eventet01. nov. 2026, 11.00 – 17.00Perronen, Banevænget 1B, 5270 Odense, Danmark
SPILLEDAGEN UDSOLGTSingle uge 45 på Perronen i Odense. Søndag uge 44 Kl. 17.0011 dage til eventet01. nov. 2026, 17.00 – 23.00Perronen, Banevænget 1B, 5270 Odense, Danmark
SPILLEDAGEN UDSOLGTSingle uge 45 på Perronen i Odense. Mandag Kl. 17.0012 dage til eventet02. nov. 2026, 17.00 – 23.00Perronen, Banevænget 1B, 5270 Odense, Danmark
SPILLEDAGEN UDSOLGTSingle uge 45 på Perronen i Odense. Tirsdag Kl. 17.0013 dage til eventet03. nov. 2026, 17.00 – 23.00Perronen, Banevænget 1B, 5270 Odense, Danmark
SPILLEDAGEN UDSOLGTSingle uge 45 på Perronen i Odense. Onsdag Kl. 17.0014 dage til eventet04. nov. 2026, 17.00 – 23.00Perronen, Banevænget 1B, 5270 Odense, Danmark
SPILLEDAGEN UDSOLGTSingle uge 45 på Perronen i Odense. Torsdag Kl. 17.0015 dage til eventet05. nov. 2026, 17.00 – 23.00Perronen, Banevænget 1B, 5270 Odense, Danmark
SPILLEDAGEN UDSOLGTSingle uge 45 på Perronen i Odense. Fredag Kl. 12.0016 dage til eventet06. nov. 2026, 12.00 – 18.00Perronen, Banevænget 1B, 5270 Odense, Danmark
SPILLEDAGEN UDSOLGTSingle uge 45 på Perronen i Odense. Fredag Kl. 18.0016 dage til eventet06. nov. 2026, 18.00 – 23.00Perronen, Banevænget 1B, 5270 Odense, Danmark
SPILLEDAGEN UDSOLGTSingle uge 47 på Fuglsang i Odense. Søndag uge 46 Kl. 12.0025 dage til eventet15. nov. 2026, 12.00 – 13.30Fuglsang, Fuglsang, 5270 Odense, Danmark
SPILLEDAGEN UDSOLGTSingle uge 47 på Fuglsang i Odense. Søndag uge 46 Kl. 13.3025 dage til eventet15. nov. 2026, 13.30 – 15.00Fuglsang, Fuglsang, 5270 Odense, Danmark
SPILLEDAGEN UDSOLGTSingle uge 47 på Fuglsang i Odense. Søndag uge 46 Kl. 16.3025 dage til eventet15. nov. 2026, 16.30 – 18.00Fuglsang, Fuglsang, 5270 Odense, Danmark
SPILLEDAGEN UDSOLGTSingle uge 47 på Fuglsang i Odense. Søndag uge 46 Kl. 18.0025 dage til eventet15. nov. 2026, 18.00 – 19.30Fuglsang, Fuglsang, 5270 Odense, Danmark
Anker 2
Billard turneringer & hverdagsturneringer.
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
17.00
Mix uge 43 på Karl Marius i Otterup Onsdag Kl. 17.00
22
17.00
Mix uge 43 på Karl Marius i Otterup Torsdag Kl. 17.00
23
12.00
Mix uge 43 på Karl Marius i Otterup Fredag Kl. 12.00
18.00
Mix uge 43 på Karl Marius i Otterup Fredag Kl. 18.00
24
12.00
Mix uge 43 på Karl Marius i Otterup Lørdag Kl. 12.00
18.00
Mix uge 43 på Karl Marius i Otterup Lørdag Kl. 18.00
25
26
27
28
29
30
31
1
11.00
Single uge 45 på Perronen i Odense. Søndag uge 44 Kl. 11.00
17.00
Single uge 45 på Perronen i Odense. Søndag uge 44 Kl. 17.00
2
17.00
Single uge 45 på Perronen i Odense. Mandag Kl. 17.00
3
17.00
Single uge 45 på Perronen i Odense. Tirsdag Kl. 17.00
4
17.00
Single uge 45 på Perronen i Odense. Onsdag Kl. 17.00
5
17.00
Single uge 45 på Perronen i Odense. Torsdag Kl. 17.00
6
12.00
Single uge 45 på Perronen i Odense. Fredag Kl. 12.00
18.00
Single uge 45 på Perronen i Odense. Fredag Kl. 18.00
7
8
Event Kalender.
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
Anker 1
Anker 3
bottom of page





